Warning: Parameter 1 to Crayons_affichage_final() expected to be a reference, value given in /home/voltaire/volter.org/js/ecrire/inc/utils.php on line 199
Туречина: медицина у структурі експорту - Куточок консервативного етатиста
Куточок консервативного етатиста

Різні цікавості з історії та економіки країн світу

Головна > А що там у турків? > Туречина: медицина у структурі експорту

Туречина: медицина у структурі експорту

вівторок 21 березня 2017, Сергій Маркітаненко

Поки ми вираховуємо, як втрати 1 мільярда доларів від блокади вплине на курс, турки невпинно підвищують кваліфікацію у мистецтві залучення іноземних грошей без будь якого експорту.

Дійсно, чого возитися з квотами, митами, сертифікацією і торговими договорами, коли можна зробити так, аби іноземець сам привіз гроші у країну і витратив.

Про туризм ми знаємо, один лише аеропорт Анталії за рік в середньому обслуговує 20 мільйонів туристів.

Друга опція - продаж віл та апартаментів коло моря іноземцям. Цифр під рукою немає, але хто був - той бачив наскільки потужно працює ця галузь.

І ось свіжі новини - кількість іноземців, що приїхала в країну аби зробити пластику збільшилась на 20%.

Щорічно у країну за медичними послугами прибуває близько 750 000 осіб, в основному з Німеччини та Нідерландів.

Лише медичний туризм щорічно приносить 5,8 мільярдів доларів валютних надходжень. Приблизно як третина нашого аграрного експорту.

Як це прийнято у Туреччині, держава активно долучається до просування цих послуг. На квітень запланована велика виставка, під патронатом турецького МЗС, МінТуризму та МінЕкономіки, на яку запрошено понад 4 000 фахівців з різних країн світу.

Фахівців поселять на три дні у п’ятизіркових готелях, нагодують, напоять, а потім вони направлять у країну ще більшу кількість пацієнтів у Туреччину.

Не сплять, басурмани, працюють.